Dachówki Włoskie

Producenci

Dachówki śródziemnomorskie

Nasza oferta włoskich dachówek ceramicznych i cementowych skierowana jest do osób szukających niestandardowych rozwiązań.

Chcąc oderwać się od naszej szarej rzeczywistości i pewnego stylu dachów , który przyszedł do nas wraz z dachówkami z za Odry oferujemy coś innego , uśmiech , radość i słońce . Wszyscy , którzy byli na południu Europy a szczególnie we Włoszech czy też w Hiszpanii na pewno byli zachwyceni odmiennością wyglądu budynków jednorodzinnych .Dachy nie ciążyły swoim kolorem i nie wprowadzały smutku, którego i tak mamy w nadmiarze. Obecnie coraz więcej osób wyłamuje się z ustalonych kanonów wyglądu budynku szukając inspiracji w południowych klimatach. I ta oferta jest skierowana do tych co potrafią wybrać swoją indywidualną drogę.Dachówki z włoskiego koncernu INDUSTRIE COTTO POSSAGNO mogą pomóc w realizacji marzeń.

4.2.0. zdj. do opisu4.2.0.1

Dachówki firmy INDUSTRIE COTTO POSSAGNO  są produkowane na północy Włoch w miejscowości Possagno u podnóża ALP . W przeszłości istniało w tym regionie wiele rodzinnych zakładów produkujących dachówki. Dlaczego tam, bo w tej części Włoch znajdują się znakomite złoża gliny, odpowiednie do produkcji dachówek.

Konsolidacja wielu małych firm zaowocowała powstaniem dużej fabryki wyposażonej w najnowszą technologie. Skutkiem tego jest wspaniały wyrób oparty na pokoleniowym doświadczeniu i wyczuciu włoskiego piękna. Od wielu lat dachówki z włoskiej fabryki INDUSTRIE COTTO POSSAGNO zdobywają rynki Austrii, Niemiec, Francji, ale i też Polski czy Węgier.

Dachówki te spełniają wszystkie wymogi techniczne dachówek, które funkcjonują zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Fabryka na swoje wyroby udziela 30-letniej imiennej gwarancji.

Oferta produktowa

DACHÓWKI TE.SI.

TE.SI . połać i dachówka

DACHÓWKI TE.MA.X.

produkty-temax

DACHÓWKI UNICOPPO

produkty-unicoppo

DACHÓWKI TE.SI. - Oferta kolorów

D’autore rossa

TE.SI . d'autore

Ardesia

TE.SI ardesia

Serenissima

TE.SI serenissima

Antica Possagno

TE.SI. antico posagno

Francia

TE.SI. francia

Vento Antico

TE.SI. vento antico

DACHÓWKI TE.MA.X - Oferta kolorów

Antica Possagno

temax-anitica

Francia

temax-francia

Rossa

temax-rosso

Serenissima

temax-serennisima

Vento Antico

temax-veneto

DACHÓWKI UNICOPPO - Oferta kolorów

Antica Possagno

unicoppo-ex-antica-possagno

Ardesia

unicoppo-ex-ardesia

d’Autore

unicoppo-ex-dautore

Francia

unicoppo-ex-francia

Rosso

unicoppo-ex-rosso

Serenissima

unicoppo-ex-serenissima

Galeria zdjęć dachów