Sprzedaż dachówek i systemów orynnowań

Firma TopDACH powstała w 1994 roku i od tego czasu specjalizuje się w sprzedaży materiałów na dachy typu blachodachówki, dachówki cementowe, dachówki ceramiczne, blachy trapezowe, okna dachowe, rynny, folie dachowe.

Gwarancja najwyższej jakości

Wymienione materiały dachowe, które posiadamy w sprzedaży, pochodzą wyłącznie od najbardziej renomowanych producentów, takich jak: Bud Mat, Plannja, Braas, Wienerberger, Creaton, Koramic, Velux, Fakro, Roto, Marley, Galeco gwarantujące Państwu zarówno najwyższą jakość jak i świadomość, że system kontroli oraz biura projektowe tych firm cały czas pracują nad jakością i niezawodnością swoich produktów.

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasza firma w okresie swojego istnienia cały czas zdobywała doświadczenie i podnosiła swoją wiedzę o produktach, które sprzedaje, a nasi wykonawcy ciągle są szkoleni przez profesjonalnych doradców firm producenckich w zakresie fachowego układania pokryć dachowych zgodnie ze sztuką budowlaną oraz zaleceniami producentów.

Dbamy o miejsce i wygląd, w którym możecie Państwo zapoznać się z materiałami dachowymi. Mamy bogatą ofertę wzorów, które można obejrzeć, porównać. Ułatwia to wybór najbardziej odpowiedniego pokrycia dachowego.

Wykonujemy usługi z 8% VAT-em, pozwala to zaoszczędzić 15% na wartości materiału. Zajmujemy się sprzedażą dachówek i systemów orynnowań na terenie województwa mazowieckiego. Oferty cenowe robimy na podstawie e-mail i  fax–u. Najodpowiedniejszą formą jest jednak osobista wizyta w siedzibie naszej firmy,  a dla tych co nie mają czasu są do dyspozycji mobilni handlowcy.

topdach

Interaktywna oferta TopDach zobacz