Rynny PCV, stalowe, ocynkowane

Rynny stanowią niezbędny element na dachu, który kieruje wodę opadową tam, gdzie sobie tego życzymy. Chronią zarówno przed ciągle kapiącą wodą z dachu, jak i przed rozchlapywaniem mokrej ziemi na tynku domu. Zapoznaj się z pełną ofertą

Oferta firmy TopDACH obejmuje:

  • rynny PVC,
  • rynny stalowe,
  • rynny ocynkowane,
  • rynny miedziane,
  • rynny cynkowo – tytanowe.

W innej kategorii prezentujemy też aluminiowe systemy orynnowania. Ten podział w zasadzie dotyczy tylko materiału, jaki wykorzystano do produkcji rynien. Sposób użytkowania, jak i funkcje, jakie spełniają rynny stalowe, PCV czy ocynkowane, są takie same. Różnice pomiędzy tymi rynnami to: estetyka, okres użytkowania i cena.

Rynny PVC są obecnie najbardziej popularne z powodu ich ceny, jak i kolorystyki. Konkurencją dla nich są rynny stalowe, które wchodzą teraz przebojem na rynek. Ich cena jest zbliżona do rynien PVC, ale są bardziej wytrzymałe na napór zsuwającego się śniegu.

Rynny ocynkowane  praktycznie są stosowane na obiektach przemysłowych i blokach mieszkalnych. Wykonane z dobrej blachy, są bardzo wytrzymałe.

Rynny miedziane i z blachy cynkowo-tytanowej to „mercedesy” wśród rynien. Nie tylko są piękne i estetyczne, ale też praktycznie nie do zdarcia.

Producenci

System rynnowy – elementy

Topdach-rynny-stalowe-system

Rynny PVC

Rynny PVC -Lekkie ,łatwe w montażu i trwałe . Zdobywają rynek ceną . Łatwe w obsłudze i bez konserwacji . Każdy użytkownik może sobie z nimi poradzić .Topdach_rynny_PVC_plastikowe

Bogata kolorystyka zachęca do stosowania rynien z PVC . Można dopasować do każdego koloru elewacji .Topdach_rynny_PVC_kolory

Rynny stalowe NiagaraRynny stalowe Niagara .

Rynny stalowe Niagara zmontowane na budynku

Rynny stalowe Niagara zamontowane na dachu

Rynny tytan-cynkRynny stalowe tytan-cynk zamontowane na okapie

Rynny miedziane

Topdach rynny miedziane oraz dach pokryty miedzią

Rynny tytan cynk elementyTopdach rynny tytan-cynk elementy

Rynny ocynkowane

Topdach rynny ocynkowane RUUKI

Powyższe informacje  tylko w niewielkim  zakresie przedstawiają ofertę na rynny.

Więcej informacji uzyskacie Państwo w biurze u naszych handlowców dotyczących rozmiarów , kolorów jak i materiałów .

Posiadamy też foldery o proponowanych przez nas systemach rynnowych jak i instrukcji układania które są do Państwa dyspozycji .

Folder rynien BUDMATFolder rynien PruszyńskiFolder Rynien Galeco

MARLEY

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.