Producenci

Dachówki śródziemnomorskie

Dachówki włoskie

Chcąc oderwać się od szarej rzeczywistości i pewnego stylu dachów, który przyszedł do nas wraz z dachówkami zza Odry, oferujemy odmianę – uśmiech, radość i słońce, jakie niesie ze sobą włoska dachówka ceramiczna. Wszyscy, którzy odwiedzili południe Europy, a szczególnie Włochy czy Hiszpanię, na pewno byli zachwyceni odmiennością wyglądu budynków jednorodzinnych. Włoska dachówka ceramiczna sprawia, że dachy nie ciążą swoim kolorem i nie wprowadzają smutku, którego i tak mamy w nadmiarze. Obecnie coraz więcej osób wyłamuje się z ustalonych kanonów wyglądu budynku, szukając inspiracji w południowych klimatach. Nasza oferta jest skierowana do tych Klientów, którzy potrafią wybrać swoją własną drogę. Dachówka ceramiczna z włoskiego koncernu INDUSTRIE COTTO POSSAGNO może pomóc w realizacji marzeń.

4.2.0. zdj. do opisu4.2.0.1

Dachówki INDUSTRIE COTTO POSSAGNO

Dachówki firmy INDUSTRIE COTTO POSSAGNO są produkowane na północy Włoch w miejscowości Possagno u podnóża Alp. W przeszłości istniało w tym regionie wiele rodzinnych zakładów, w których powstawała ta wyjątkowa dachówka ceramiczna. Dlaczego tam? Dlatego, że w tej części Włoch znajdują się znakomite złoża gliny, odpowiednie do jej produkcji. Konsolidacja wielu małych firm zaowocowała powstaniem dużej fabryki wyposażonej w najnowszą technologię. Skutkiem tego jest wspaniały wyrób oparty na pokoleniowym doświadczeniu i wyczuciu włoskiego piękna. Od wielu lat dachówki z włoskiej fabryki INDUSTRIE COTTO POSSAGNO zdobywają rynki Austrii, Niemiec, Francji, ale i też Polski czy Węgier.

Włoskie produkty te spełniają wszystkie wymogi techniczne dachówek ceramicznych, które funkcjonują zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Fabryka na swoje wyroby udziela 30-letniej imiennej gwarancji.

Oferta produktowa

DACHÓWKI TE.SI.

TE.SI . połać i dachówka

DACHÓWKI TE.MA.X.

produkty-temax

DACHÓWKI UNICOPPO

produkty-unicoppo

DACHÓWKI TE.SI. - Oferta kolorów

D’autore rossa

TE.SI . d'autore

Ardesia

TE.SI ardesia

Serenissima

TE.SI serenissima

Antica Possagno

TE.SI. antico posagno

Francia

TE.SI. francia

Vento Antico

TE.SI. vento antico

DACHÓWKI TE.MA.X - Oferta kolorów

Antica Possagno

temax-anitica

Francia

temax-francia

Rossa

temax-rosso

Serenissima

temax-serennisima

Vento Antico

temax-veneto

DACHÓWKI UNICOPPO - Oferta kolorów

Antica Possagno

unicoppo-ex-antica-possagno

Ardesia

unicoppo-ex-ardesia

d’Autore

unicoppo-ex-dautore

Francia

unicoppo-ex-francia

Rosso

unicoppo-ex-rosso

Serenissima

unicoppo-ex-serenissima

Galeria zdjęć dachów