Sprzedaż dachówek i systemów orynnowań

Firma Dach Holding TopDACH powstała w 1994 roku. Od początku działalności naszą specjalnością jest sprzedaż dachówek, blachodachówek oraz innych materiałów na pokrycia dachowe. Klientom dostarczamy najlepsze, sprawdzone materiały oraz rozwiązania technologiczne. Sprzedajemy dachówki cementowe, ceramiczne i bitumiczne, a także blachy trapezowe, okna dachowe, rynny i folie do izolacji dachów.

Gwarancja najwyższej jakości

Wymienione materiały dachowe, które oferujemy, pochodzą wyłącznie od najbardziej renomowanych producentów. Wśród naszych dostawców są takie firmy jak: Bud Mat, Plannja, Braas, Wienerberger czy Creaton. Sprzedajemy również produkty renomowanych marek: Koramic, Velux, Fakro, Roto, Marley i Galeco, które gwarantują Państwu najwyższą jakość. Jednocześnie zyskujecie pewność, że system kontroli oraz biura projektowe tych firm cały czas pracują nad jakością i niezawodnością swoich produktów.

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasza firma przez cały okres działalności zdobywała doświadczenie i podnosiła swoją wiedzę o produktach, które sprzedaje. Nasi wykonawcy są nieustannie szkoleni przez profesjonalnych doradców firm producenckich w zakresie fachowego układania pokryć dachowych zgodnie ze sztuką budowlaną oraz zaleceniami producentów.

Dbamy o wygląd miejsca, w którym możecie Państwo zapoznać się z materiałami dachowymi. Mamy bogatą ofertę wzorów, które można obejrzeć i porównać. Ułatwia to wybór najbardziej odpowiedniego pokrycia dachowego.

Wykonujemy usługi z 8% VAT-em – pozwala to zaoszczędzić 15% na wartości materiału. Prowadzimy sprzedaż dachówek i systemów orynnowań na terenie województwa mazowieckiego. Oferty cenowe przygotowujemy na podstawie wiadomości e-mail i fax–ów. Najodpowiedniejszą formą kontaktu jest jednak osobista wizyta w siedzibie naszej firmy. Do dyspozycji tych z Państwa, którzy nie mają czasu, pozostają mobilni handlowcy.

20200904-092700

Interaktywna oferta TopDach zobacz