USŁUGI TopDACH

Nasze usługi zapewniają 15% ulgi podatkowej na materiały dachowe

Wieloletnie doświadczenie naszych dekarzy, poparte certyfikatami przyznanymi nam przez m.in. takich producentów jak BRAAS, CREATON, FAKRO, VELUX, gwarantują, że wszystkie nasze dachy są wykonane prawidłowo, zgodnie ze sztuką dekarską.

Proces ułożenia pokrycia dachowego można podzielić na 4 etapy:

1. WYBÓR  DACHÓWKI 

Dysponujemy bogatym wyborem ułożonych tematycznie wzorów. Daje to możliwość porównania produktów i ich kolorów. Nasi doradcy handlowi mają dużą wiedzę o produkcie, dzięki której dobiorą odpowiedni materiał dla dachu.

2. KALKULACJA CENOWA     

Po wstępnym zaakceptowaniu rodzaju dachówki wykonujemy kalkulację cenową pokrycia dachowego w różnych wariantach. Umożliwia to Klientowi podjęcie ostatecznej decyzji oraz dokonanie wyboru dachówki spośród oferowanych przez nas dachówek ceramicznych, cementowych i bitumicznych.

3. MONTAŻ POKRYCIA DACHOWEGO

W tym momencie rola klienta się kończy. Cały ciężar organizacji procesu montażu dachu przejmuje nasza firma. Obejmuje on zamówienie materiału, jeśli go nie mamy na placu, dostawę na miejsce budowy i wykonanie.

4.  ODBIÓR

W obecności klienta następuje odbiór pokrycia dachowego i podpisanie protokołu odbioru. Na zakończenie klient otrzymuje gwarancję na wykonane prace. Materiały dachowe są objęte gwarancją producenta.

Zajmujemy się różnorodną gamą pokryć dachowych i wykonujemy usługi na następujących materiałach .

  1. dachówka ceramiczna
  2. dachówka cementowa
  3. blachodachówka
  4. blachodachówka dwumodułowa
  5. blacha cynkowo-tytanowa  i miedziana w technologii rąbka stojącego
  6. blacha stalowa w technologii rąbka stojącego
  7. papa termozgrzewalna dla dachów płaskich
  8. montaż okien dachowych
  9. montaż systemu orynnowania

Zapraszamy do wizyty w naszym biurze w Jabłonnie pod Warszawą. Jeżeli nie mają Państwo jednak czasu do osobistej wizyty w naszym salonie, zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami, którzy dojadą, doradzą oraz zaprezentują naszą szczegółową ofertę.

top dach

Dachówka cementowa – KAPSZTAD

 

 

rąbek

Blacha cynkowo-tytanowa W technologi rąbka stojącego

dom 4

Dachówka ceramiczna – ROBEN

 

 

 

dom 3

Blachodachówka dwumodułowa – VENECJA